Pollare Norlys Stockholm H85 8,5W
Rek. pris 5 790 kr
fr.4 007 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Stockholm H85 8,5W
4 007 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Varumärke
NorlysBeskrivning
Pollare Stockholm Svart 1464B
Pollare i galvaniserad eller svart lackerad stål. Opalt polykarbonat. Finns i tre olika höjder. Kan fås även med LED-modul. Finns med både 3000K o 4000K. Olika alternativ på fästanordningar finns som tillbehör. Tillhör en familj av både pollare stolpar och väggmodeller.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Höjd | 0,85 m |
| Effekt/prestanda | 8,5 W |
| Färg | Stål, Svart |
| Energieffektivitet | A+ |
| IP-Klassning | IP65 |
| Sockel | E27 |
| Serie | Stockholm |
| Spänning | 240 V |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED |
| Material | Stål |
| Typ | Pollare |
| Diameter | 165 mm |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 8,5 W |
| Höjd | 850 mm |

