Pollare Norlys Stockholm Wood H49
Rek. pris 4 895 kr
fr.3 644 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Stockholm Wood H49
3 644 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Varumärke
NorlysBeskrivning
Pollare Stockholm Galv 1430GA
Pollare med stomme i trä av furu. Huvud och fot i galvaniserat stål. Kan fås med brunbesad eller impregnerad trä. Opalt glas. Finns i två höjder. Olika fästanordningar finns som tillbehör.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Höjd | 0,49 m |
| Effekt/prestanda | 46 W |
| Färg | Stål/Brunbetsad, Stål/Impregnerad |
| Energieffektivitet | A+-D |
| IP-Klassning | IP65 |
| Sockel | E27 |
| Serie | Stockholm |
| Spänning | 240 V |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Typ | Pollare |
| Diameter | 165 mm |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 46 W |
| Höjd | 490 mm |

