Pollare Westal Alefors E27
Rek. pris 4 439 kr
fr.3 591 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Alefors E27
3 591 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pollararmatur med rotationsymmetrisk ljusbild. Armaturen har E27-lamphållare som är godkänd för max 75W. Pollaren har kopplingslucka och fotplatta (125x125 mm) anpassad för fast underlag alternativt för markjärn för ingjutning. Avsedd för utomhusbruk (IP44) och passar för bruk både i privat och offentlig miljö.
Varumärke
WestalBeskrivning
Pollararmatur med rotationsymmetrisk ljusbild. Armaturen har E27-lamphållare som är godkänd för max 75W. Pollaren har kopplingslucka och fotplatta (125x125 mm) anpassad för fast underlag alternativt för markjärn för ingjutning. Avsedd för utomhusbruk (IP44) och passar för bruk både i privat och offentlig miljö.
Oxiderad koppar/svart, med frostad akrylcylinder.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Höjd | 1200 mm |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Färg | Koppar, Stål, Svart |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Anslutning | Kopplingslucka |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Alefors |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Pollare |
| Bredd | 256 mm |
