Pollare Westal Arnäs E27 1250 mm
fr.4 590 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Arnäs E27 1250 mm
4 590 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Pollararmatur med rotationsymmetrisk ljusbild. Armaturen har E27-lamphållare som är godkänd för max 75W. Pollaren har kopplingslucka och är anpassad för direktmontage i betongfundament 108/700. Avsedd för utomhusbruk (IP44) och passar för bruk både i privat och offentlig miljö.
Varumärke
WestalBeskrivning
Pollararmatur med rotationsymmetrisk ljusbild. Armaturen har E27-lamphållare som är godkänd för max 75W. Pollaren har kopplingslucka och är anpassad för direktmontage i betongfundament 108/700. Avsedd för utomhusbruk (IP44) och passar för bruk både i privat och offentlig miljö.
Oxiderad koppar med frostad akrylcylinder.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Höjd | 1250 mm |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Färg | Koppar, Stål |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Anslutning | Kopplingslucka |
| IP-Klassning | IP23 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Arnäs |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Pollare |
| Bredd | 356 mm |
