Pollare Westal Trius
Rek. pris 4 940 kr
fr.3 997 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Trius
3 997 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fri frakt!

Pollare Westal Trius är en modern pollare som är lämplig för gångar, trädgårdar och parker. Den är tillverkad av strängsprutad aluminium med asymmetriskt ljus. Den har en snabbkopplingsplint och dubbela knockouts för utanpåliggande kabel och vidarekoppling.
Varumärke
WestalBeskrivning
Pollare Westal Trius är en modern pollare som är lämplig för gångar, trädgårdar och parker. Den är tillverkad av strängsprutad aluminium med asymmetriskt ljus. Den har en snabbkopplingsplint och dubbela knockouts för utanpåliggande kabel och vidarekoppling.
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Höjd | 1 m |
| Effekt/prestanda | 10 W |
| Färg | Alugrå, Antracit, Corten, Svart |
| Energieffektivitet | A++-A |
| IP-Klassning | IP67 |
| Serie | Trius |
| Spänning | 230 V |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Typ | Pollare |
| Djup | 130 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 10 W |
| Bredd | 160 mm |
| Höjd | 1000 mm |

