Pollare Westal Viva LED
Rek. pris 4 014 kr
fr.3 233 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Viva LED
3 233 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fri frakt!

Pollare Westal Viva LED är en pollare med en symmetrisk ljusbild i 360°. Den har en stomme i aluminium med ett lamellbländskydd och är kapslad snabbkopplingsplint för enkel installation. Pollaren monteras i marken med medföljande fotplatta.
Varumärke
WestalBeskrivning
Pollare Westal Viva LED är en pollare med en symmetrisk ljusbild i 360°. Den har en stomme i aluminium med ett lamellbländskydd och är kapslad snabbkopplingsplint för enkel installation. Pollaren monteras i marken med medföljande fotplatta.
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Höjd | 1,02 m |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Färg | Alugrå, Svart |
| Energieffektivitet | A++-A |
| IP-Klassning | IP65 |
| Serie | Viva |
| Spänning | 230 V |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Typ | Pollare |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 25 W |
| Bredd | 185 mm |
| Höjd | 1020 mm |

