Trädgårdsstolpe Gnosjö Konstsmide Udine LED 12W
Rek. pris 1 949 kr
fr.1 390 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Udine LED 12W
1 390 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Trädgårdsstolpe Gnosjö Konstsmide Udine LED 12W är en stilren och modern pollare som ger ett vackert sken.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Trädgårdsstolpe Gnosjö Konstsmide Udine LED 12W är en stilren och modern pollare som ger ett vackert sken.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Höjd | 0,97 m |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Svart, Vit |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klassning | IP65 |
| Sensor | Nej |
| Sockel | LED |
| Serie | Udine |
| Spänning | 240 V |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Typ | Stolpbelysning |
| Djup | 75 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 6 W |
| Vikt | 2,037 kg |
| Bredd | 75 mm |
| Höjd | 970 mm |
| Ljusflöde | 330, 630 lumen |
