Solcells-pollare Star Trading Narona 40 Lumen Stainless Steele Twilight
Rek. pris 449 kr
429 kr
223 krSpara 48 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Narona 40 Lumen Stainless Steele Twilight
223 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcells-pollare Star Trading Narona 40 Lumen Stainless Steele Twilight är en solcellsdriven gångbelysning i stål. Den lyser med 40 Lumen under natten.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcells-pollare Star Trading Narona 40 Lumen Stainless Steele Twilight är en solcellsdriven gångbelysning i stål. Den lyser med 40 Lumen under natten.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 481-96 |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Ström | 0,01 A |
| Spänning | 3,7 V |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 140 mm |
| Diameter | 140 mm |
| Höjd | 500 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Plast |
| Serie | Narona |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Solcells-pollare |
| Vikt | 0,49 kg |
| Bredd | 140 mm |
| Ljusflöde | 40, 40 lumen |
| Effekt/prestanda | 0,03 kW |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482050885 |

