Solcells-pollare Star Trading Nippon 2-pack
Rek. pris 179 kr
149 kr
119 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Nippon 2-pack
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcells-pollare Star Trading Nippon 2-pack är gångljus i stilren svart design som drivs av solenergi. En fin trädgårdsdekoration som ger ifrån sig ett mysigt och inbjudande ljus. Levereras i 2-pack.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcells-pollare Star Trading Nippon 2-pack är gångljus i stilren svart design som drivs av solenergi. En fin trädgårdsdekoration som ger ifrån sig ett mysigt och inbjudande ljus. Levereras i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 479-22 |
| Effekt | 0,062 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Svart |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 110 mm |
| Diameter | 110 mm |
| Höjd | 330 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,062 W |
| Serie | Nippon |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Solcells-pollare |
| Vikt | 0,47 kg |
| Bredd | 110 mm |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482008275 |




