Solcells-vägglykta Star Trading Wally Cube Twilight
Rek. pris 209 kr
164 kr
155 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Wally Cube Twilight
155 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcells-vägglykta Star Trading Wally Cube Twilight är en väggbelysning i modern design där solen laddar batteriet under dagen och lyser med 20 Lumen i mörkret.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcells-vägglykta Star Trading Wally Cube Twilight är en väggbelysning i modern design där solen laddar batteriet under dagen och lyser med 20 Lumen i mörkret.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 481-77 |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Ström | 0,01 A |
| Spänning | 3,2 V |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 100 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Höjd | 100 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Metall |
| Serie | Wally Cube |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Solcells-vägglykta |
| Vikt | 0,26 kg |
| Bredd | 100 mm |
| Ljusflöde | 20, 20 lumen |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482048523 |









