Solcells-vägglykta Star Trading Wally Twilight 2-pack
Rek. pris 209 kr
169 kr
155 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Wally Twilight 2-pack
155 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcells-vägglykta Star Trading Wally Twilight 2-pack är ett 2-pack solcellsdriven väggbelysning som under natten lyser med 10 Lumen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcells-vägglykta Star Trading Wally Twilight 2-pack är ett 2-pack solcellsdriven väggbelysning som under natten lyser med 10 Lumen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 481-75 |
| Effekt | 0,06 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Ström | 0,02 A |
| Spänning | 1,2 V |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 50 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Höjd | 80 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Plast |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Wally |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Solcells-vägglykta |
| Vikt | 0,18 kg |
| Bredd | 100 mm |
| Ljusflöde | 10 lumen |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482047649 |









