Solcellslampa Star Trading Parvus LED
99 kr
65 krSpara 34 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Parvus LED
65 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcellslampan Parvus är en liten bordsdekoration som är enkel att dekorera med på en balkong eller en terass.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellslampan Parvus är en liten bordsdekoration som är enkel att dekorera med på en balkong eller en terass.
Med ett varmvitt sken lyser den upp med 5 lumen när mörkret faller. Placera den så att solen når panelen under dagen för att uppnå den bästa laddningen till det medföljande batteriet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 483-12 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Black |
| Djup | 80 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Höjd | 210 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Parvus |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Solcellsdekoration |
| Bredd | 80 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482069221 |






