Solcellspollare Star Trading Casa 45 cm 50 lm
Nyhet
fr.479 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Casa 45 cm 50 lm
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Solcellsdrivet gångljus gjord av metall som är pulverlackad. Gångljuset har 9 SMD LED som lyser med 50 lumen. Solcellspollaren passar perfekt att ha vid entrén eller ute i trädgården.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellsdrivet gångljus gjord av metall som är pulverlackad. Gångljuset har 9 SMD LED som lyser med 50 lumen. Solcellspollaren passar perfekt att ha vid entrén eller ute i trädgården.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Färg | Beige, Grön |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 7 V |
| Djup | 160 mm |
| Bredd | 160 mm |
| Diameter | 160 mm |
| Sockel | Fixed |
| Typ | SolcellsPollare |
| Höjd | 450 mm |
| Serie | Casa |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Metall |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 50 lumen |
