Solcellspollare Star Trading Casa 45 cm 50 lmBeige
Nyhet
479 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Beige

Casa 45 cm 50 lm
Beige
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Solcellsdrivet gångljus gjord av metall som är pulverlackad. Gångljuset har 9 SMD LED som lyser med 50 lumen. Solcellspollaren passar perfekt att ha vid entrén eller ute i trädgården.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcellsdrivet gångljus gjord av metall som är pulverlackad. Gångljuset har 9 SMD LED som lyser med 50 lumen. Solcellspollaren passar perfekt att ha vid entrén eller ute i trädgården.
Ett stilrent solcellsdrivet gångljus i beigelackerad metall som smälter fint in i trädgårdsmiljön. Det sprider ett behagligt ljus och hjälper till att lysa upp gångar, entréer och uteplatser på ett både praktiskt och dekorativt sätt.
En enkel och energismart belysning som laddas av solen under dagen och tänds när mörkret faller.
En enkel och energismart belysning som laddas av solen under dagen och tänds när mörkret faller.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 483-39 |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Färg | Beige |
| Djup | 160 mm |
| Bredd | 160 mm |
| Diameter | 160 mm |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 50 lumen |
| Höjd | 450 mm |
| Spänning | 7 V |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Sockel | Fixed |
| Typ | SolcellsPollare |
| Serie | Casa |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Metall |
| EAN-nr | 7391482078834 |



