Solcellspollare Star Trading Vicini LED Utebelysning
Rek. pris 409 kr
287 kr
279 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Vicini LED Utebelysning
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Star Tradings solcellsbelysning Vicini är tillverkad i svart aluminium som står emot väder och vind. Gångbelysning lyser upp med 40 Lumen i mörkret. Solcellsbelysningen passar utmärkt att placera som gångbelysning eller som dekorationsbelysning. Solcellspollaren ger ett varmvitt sken i din trädgård, balkong eller terrass.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Star Tradings solcellsbelysning Vicini är tillverkad i svart aluminium som står emot väder och vind. Gångbelysning lyser upp med 40 Lumen i mörkret. Solcellsbelysningen passar utmärkt att placera som gångbelysning eller som dekorationsbelysning. Solcellspollaren ger ett varmvitt sken i din trädgård, balkong eller terrass.
Placera gångbelysningen där solen kan nå panelen under dagen för att få ultimat laddning till det medföljande batteriet. Twilight, 1 batteri Li-Ion Rechargeable ingår. Livstid ca 6h.
Fördelar: Solcellspollare Star Trading Vicini LED Utebelysning
- Väderbeständigt svart aluminiummaterial
- Inbyggd sensor för effektiv energianvändning
- Levereras med laddningsbart batteri
Fördelar: Solcellspollare Star Trading Vicini LED Utebelysning
- Väderbeständigt svart aluminiummaterial
- Inbyggd sensor för effektiv energianvändning
- Levereras med laddningsbart batteri
Recensioner
Fredrik HVerifierad köpare
för 3 dagar sedanNågot plastig men enkel att montera (bara 3 delar) och ger ett hyfsat starkt stämningsfullt ljus
+ Bra ljus
- Något plastig
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 482-35 |
| Effekt | 0,03 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Anslutning | Batteri |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 140 mm |
| Höjd | 380 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Serie | Vicini |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Solcells-Pollare |
| Vikt | 0,63 kg |
| Bredd | 100 mm |
| Ljusflöde | 40 lumen |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482057068 |





