
Inbyggnadsspot Gnosjö KonstsmideHigh Power LED 230V
Rek. pris 689 kr
!
397 kr 421 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

High Power LED 230V
397 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Inbyggnadsspot Gnosjö Konstsmide High Power LED 230V är en elegant infällnadsbelysning för utomhusbruk.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 7097-000 |
| Effekt | 4 W |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 100 mm |
| Montering | Infälld |
| Anslutning | 230 |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Sockel | HPLED |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 125 mm |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 3500 K |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 125 mm |
| EAN-nr | 7318307097009 |

