LED-spot Gnosjö Konstsmide Amalfi High Power LED 4x1W med TransformatorHöjd: 360 mm
Rek. pris 1 039 kr
603 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Amalfi High Power LED 4x1W med Transformator
Höjd: 360 mm
603 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

LED-spot Gnosjö Konstsmide Amalfi High Power LED 4x1W med Transformator är en praktisk utomhusbelysning som levereras med transformator och LED-ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
LED-spot Gnosjö Konstsmide Amalfi High Power LED 4x1W med Transformator är en praktisk utomhusbelysning som levereras med transformator och LED-ljuskälla.
Recensioner
BjörnVerifierad köpare
för 4 år sedanVerkar ok, gedigen konstruktion och bra kabel. Kommer dock dröja 2-3år innan man vet om det är ok/kvalite. Lite pinsamt med färgerna.. var plastfilm att sätta på.. inte något man ställer in på lampan?!
+ Kabellängd och storlek
- Ingen rgb-led utan plastfilm för färger
JanVerifierad köpare
för 4 år sedanLampan lyser fint. Men jag är besviken på att elanslutningen inte stämmer överens med standarden för andra fabrikat.
Sonja HVerifierad köpare
för 5 år sedanFin ljusbild, lång sladd, toppen.
UllaVerifierad köpare
för 5 år sedanLätt arr montera, ett plus för den långa sladden. Roligt med olika förgfilter
Ulrika GVerifierad köpare
för 5 år sedanMkt nöjd med produkten. Lyser perfekt, lång kabel samt justerbar i höjd. Perfekt./Ulrika
+ justerbar höjd
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7440-000 |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Färg | Svart |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 360 mm |
| Kabellängd | 10 m |
| Anslutning | Transformator |
| Spänning | 12 V |
| Djup | 130 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3500 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Amalfi |
| Sockel | HPLED |
| Produkttyp | LED-Spot |
| Bredd | 80 mm |
| Montering | Utanpåliggande |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318307440003 |



