





Markspot Gnosjö Konstsmide230V LED High Power Justerbar Spridning9W
1 300 kr1 689 kr
Spara 23 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Effekt

230V LED High Power Justerbar Spridning
9W1 300 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Markspot Gnosjö Konstsmide 230V LED High Power Justerbar Spridning är en elegant och praktisk markbelysning för att belysa hus, trädgård eller uteplats. Den har justerbar ljusspridning.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 7961-310 |
| Effekt | 9 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Rostfri |
| Energieffektivitet | F |
| Höjd | 115 mm |
| Montering | Infälld |
| Anslutning | 230 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål/Aluminium |
| Sockel | HPLED |
| Typ | Trädgårdsbelysning |
| Djup | 185 mm |
| Bredd | 155 mm |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318307961317 |

