Markspot Gnosjö Konstsmide Inbyggd 2x6W HP LED ToppSvart
Rek. pris 1 559 kr
1 249 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Inbyggd 2x6W HP LED Topp
Svart
1 249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Markspot Gnosjö Konstsmide Inbyggd 2x6W HP LED Topp är en inbyggd markbelysning som levereras med LED-ljuskällor.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Markspot Gnosjö Konstsmide Inbyggd 2x6W HP LED Topp är en inbyggd markbelysning som levereras med LED-ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7876-750 |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Svart |
| Energieffektivitet | F |
| Höjd | 90 mm |
| Djup | 92 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 92 mm |
| Spänning | 230 V |
| Montering | Infälld |
| Anslutning | 230 |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Glas |
| Sockel | HPLED |
| Produkttyp | Markspot |
| EAN-nr | 7318307876758 |

