Markspot Gnosjö Konstsmide Justerbar Spridning 230V GU10
Rek. pris 1 089 kr
690 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Justerbar Spridning 230V GU10
690 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Markspot Gnosjö Konstsmide Justerbar Spridning 230V GU10 är en elegant markbelysning för inbyggnad med justerbar ljusspridning. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Markspot Gnosjö Konstsmide Justerbar Spridning 230V GU10 är en elegant markbelysning för inbyggnad med justerbar ljusspridning. Den levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7857-310 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Rostfri |
| Höjd | 150 mm |
| Montering | Infälld |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 120 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål/Aluminium |
| Sockel | GU10 |
| Typ | Markspot |
| Bredd | 120 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7318307857313 |


