Markspot Gnosjö Konstsmide LED Ovanpåliggande
Rek. pris 1 389 kr
fr.826 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

LED Ovanpåliggande
826 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Markspot Gnosjö Konstsmide LED Ovanpåliggande är en elegant markbelysning. Den levereras med ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Markspot Gnosjö Konstsmide LED Ovanpåliggande är en elegant markbelysning. Den levereras med ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Effekt/prestanda | 5, 10, 12 W |
| Antal Ljuskällor | 1, 2, 4 st |
| Färg | Mörkgrå |
| Energieffektivitet | F, G |
| Höjd | 45 mm |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 200 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Sockel | HPLED |
| Produkttyp | Markspot |
| Bredd | 200 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Montering | Infälld |
| Utförande | 1-Väg 5W, 2-Väg 10W, 4-Väg 12W |
