Markspot Gnosjö Konstsmide LED Rund 3x1W Inkl. Trans.
899 kr
559 krSpara 38 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

LED Rund 3x1W Inkl. Trans.
559 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Markspot LED rund 3x1W ink transformator
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7658-000 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Energieffektivitet | G |
| Montering | Infälld |
| Kollektion | Outlet |
| Anslutning | Transformator |
| Djup | 11 cm |
| Höjd | 14,5 cm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Trädgårdsbelysning |
| Bredd | 11 cm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7318307658002 |




