Markspot Gnosjö Konstsmide Mini LED 6 st Plan Topp 12V med Transformator
Rek. pris 2 369 kr
fr.1 355 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Mini LED 6 st Plan Topp 12V med Transformator
1 355 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Markspot Gnosjö Konstsmide Mini LED 6 st Plan Topp 12V med Transformator är ett praktiskt set med sex stycken spotlights.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Markspot Gnosjö Konstsmide Mini LED 6 st Plan Topp 12V med Transformator är ett praktiskt set med sex stycken spotlights.
Setet finns i olika utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Effekt/prestanda | 1,5, 2,16 W |
| Antal Ljuskällor | 6 st |
| Färg | Rostfri |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 40, 45 mm |
| Montering | Infälld |
| Kabellängd | 10 m |
| Anslutning | Transformator |
| Spänning | 12 V |
| Djup | 35 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Markspot |
| Bredd | 35 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Utförande | Ljuskälla: Ja, Varmvit LED, Ljuskälla: Nej, G4 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja, Nej |
| Sockel | G4, LED |
