Spotlight Steinel Duo Sensor
1 488 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Duo Sensor
1 488 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Spotlight Steinel Duo Sensor är en lampa i serien Spot som är en familj av moderna och designade strålkastare/spotlights i olika utföranden.
Varumärke
SteinelBeskrivning
Spotlight Steinel Duo Sensor är en lampa i serien Spot som är en familj av moderna och designade strålkastare/spotlights i olika utföranden.
Används för att lysa upp vid entré, garage, passage, allt från privata hus till offentlig miljö. Version med sensor är försedd med en diskret rörelsevakt som tänder ljuset vid rörelse i detekteringsområdet. En eller flera spotlights kan sammankopplas med kabel.
Egenskaper
| Varumärke | Steinel |
| Art.Nr. | E7765518 |
| Effekt/prestanda | 14,95 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Antracit |
| Höjd | 0,098 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Sensor | Ja |
| Sockel | GU10 |
| Serie | DUO S |
| Spänning | 240 V |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Typ | Fasadbelysning |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 175 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 90 ° |
| Effekt | 14,95 W |
| Vikt | 1,12 kg |
| Bredd | 247 mm |
| Höjd | 98 mm |
| EAN-nr | 4007841058647 |





