Spotlightstav Gnosjö Konstsmide Monza LED med Transformator
fr.1 399 kr
fr.469 krFrån 49 %Kampanj26 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Monza LED med Transformator
469 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spotlightstav Gnosjö Konstsmide Monza LED med Transformator är en stilren spot med markspjut. Den levereras med LED-ljuskälla och kan användas för att belysa träd, buskar eller hus.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Spotlightstav Gnosjö Konstsmide Monza LED med Transformator är en stilren spot med markspjut. Den levereras med LED-ljuskälla och kan användas för att belysa träd, buskar eller hus.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Rostfri |
| Energieffektivitet | F |
| Höjd | 0,475, 1,075 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Sensor | Nej |
| Sockel | HPLED |
| Serie | Monza |
| Spänning | 12 V |
| Montering | Utanpåliggande |
| Anslutning | Transformator |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Typ | Spotlightstav |
| Kabellängd | 10 m |
| Djup | 60 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 3 W |
| Bredd | 45 mm |
| Höjd | 1075 mm |
