


Utomhusdekoration Star TradingDuo Spotlight Utomhus
379 kr
30 dagars prisgaranti

Duo Spotlight Utomhus
379 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Duospotlight med markspett för utomhusbruk. Ljuskälla PAR38 med E27-sockel passar till. Produkten har 5m gummikabel och används med fördel för att lysa upp träd och buskar. Ljuskälla säljs separat.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 418-93 |
| Effekt/prestanda | 0 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Svart |
| Höjd | 27 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Driftkälla | El |
| Serie | Outdoor Spotlight Fixture |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Utomhusdekoration |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Djup | 7,5 mm |
| Bredd | 22 mm |
| EAN-nr | 7391482045928 |

