Strålkastare Westal Lumina Wallwasher II
3 483 kr
30 dagars prisgaranti

Lumina Wallwasher II
3 483 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Robust strålkastare i aluminium. Armaturen är ställbar med en säker låsanordning för att motverka att armaturens position ändras. Den har en hög kapslingklass på IP67 och IK09. Levereras komplett med LED 4x5W 3000K och integrerat drivdon. Spridningsvinkel 25˚, 2000lm.
Varumärke
WestalBeskrivning
Robust strålkastare i aluminium. Armaturen är ställbar med en säker låsanordning för att motverka att armaturens position ändras. Den har en hög kapslingklass på IP67 och IK09. Levereras komplett med LED 4x5W 3000K och integrerat drivdon. Spridningsvinkel 25˚, 2000lm.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7701337 |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Djup | 46 mm |
| Höjd | 237 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljusspridningsvinkel | 25 ° |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Lumnia |
| Sockel | LED |
| Produkttyp | Väggarmatur |
| Bredd | 165 mm |
| EAN-nr | 7393047140802 |
