Gallerarmatur Gelia 60W Oval IP44 PlastSvart
Rek. pris 167 kr
98 kr
84 krSpara 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

60W Oval IP44 Plast
Svart
84 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Gallerarmatur med plastsockel och ståltrådsgaller. Dubbelisolerad. Armaturen är godkänd för utomhusbruk och passar lika bra på fasaden som i carporten, garaget eller i källaren. Den levereras exklusive ljuskälla.
Varumärke
GeliaBeskrivning
Gallerarmatur med plastsockel och ståltrådsgaller. Dubbelisolerad. Armaturen är godkänd för utomhusbruk och passar lika bra på fasaden som i carporten, garaget eller i källaren. Den levereras exklusive ljuskälla.
Teknisk data
- Kapslingsklass (IP): IP44
- Lamphållare/sockel: E27
- Effekt ljuskälla: 60 W
- Kapslingsklass (IP): IP44
- Lamphållare/sockel: E27
- Effekt ljuskälla: 60 W
Egenskaper
| Varumärke | Gelia |
| Art.Nr. | 11.0010201 |
| Effekt | 60 W |
| Färg | Svart |
| Bredd | 115 mm |
| Effekt/prestanda | 60 kW |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 170 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Light4home |
| Sockel | E27 |
| Typ | Gallerarmatur |
| EAN-nr | 7318270102014 |
