Pendelarmatur Westal Tratt IP44Mässing
Rek. pris 2 985 kr
2 300 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mässing

Tratt IP44
Mässing
2 300 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-19
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pendelarmatur Westal Tratt är en modern pendellampa med runtstrålande ljusbild som levereras komplett med svart tygkabel. Den passar som bordsarmatur eller för caféer och barer.
Varumärke
WestalBeskrivning
Pendelarmatur Westal Tratt är en modern pendellampa med runtstrålande ljusbild som levereras komplett med svart tygkabel. Den passar som bordsarmatur eller för caféer och barer.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7704647 |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Mässing |
| Bredd | 250 mm |
| Material | Mässing |
| Höjd | 210 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 2,5 kg |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Tratt |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Pendelarmatur |
| EAN-nr | 7393047204115 |

