Taklampa Astro Kos ll Fyrkantig
fr.1 970 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Kos ll Fyrkantig
1 970 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
AstroBeskrivning
Taklampan Kos är en modern taklampa från Astro.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Effekt | 6 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 85 mm |
| Djup | 85 mm |
| Utförande | Plafond |
| Diameter | 85 mm |
| Höjd | 85 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Serie | Kos |
| Sockel | LED GU10 |
| Typ | Plafond |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |

