Taklampa Astro Kos ll RundGrå
Rek. pris 1 520 kr
1 181 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Kos ll Rund
Grå
1 181 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
AstroBeskrivning
Taklampan Kos är en modern taklampa från Astro.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1326041 |
| Effekt | 6 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Grå |
| Utförande | Plafond |
| Diameter | 85 mm |
| Höjd | 85 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Serie | Kos |
| Sockel | LED GU10 |
| Typ | Plafond |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5038856104103 |

