Taklampa Malmbergs KarlstadSilver
Rek. pris 361 kr
306 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Karlstad
Silver
306 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Taklampa för utomhusbruk från Malmbergs. Tillverkad av aluminium med klart skyddsglas som sprider ljuset neråt. Ansluts till plint 3x2,5 mm². Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Taklampa för utomhusbruk från Malmbergs. Tillverkad av aluminium med klart skyddsglas som sprider ljuset neråt. Ansluts till plint 3x2,5 mm². Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 9977331 |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Nickel |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Bredd | 108 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Sensor | Nej |
| Sockel | E27 |
| Serie | Karlstad |
| Höjd | 0,155 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 108 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 15 W |
| Höjd | 155 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Typ | Taklampa |
| EAN-nr | 7392529151138 |

