Taklampa Norlys BergenStål
Rek. pris 2 832 kr
1 320 kr
1 188 krSpara 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Stål

Bergen
Stål
1 188 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Takarm Bergen 271B
Takarmatur i galvaniserad eller svartlackerad stålplåt. Klar polykarbonatkupa. Finns även som väggmodell.
Recensioner
Maria RVerifierad köpare
för 5 år sedanVarmt och härligt sken. Lyser upp bra, bättre än många plafonder.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7722146 |
| Effekt | 60 W |
| Färg | Stål |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Bredd | 280 mm |
| Djup | 225 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 280 mm |
| Spänning | 240 V |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Bergen |
| Sockel | E27 |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7042892710035 |

