Taklampa Norlys Latina
Rek. pris 1 147 kr
fr.907 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Latina
907 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Plafond Latina 105B
Armatur i gjuten aluminium, lackerad. Glas i frostat polykarbonat. Tak eller vägg modell. IP 44, Klass 2
Recensioner
Tommy LVerifierad köpare
för 1 år sedanSnygg design och lättmonterad
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Effekt | 60 W |
| Färg | Svart, Vit |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Bredd | 290 mm |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 150 mm |
| Stil | Klassisk |
| Höjd | 290 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Latina |
| Sockel | E27 |
| Typ | Fasadbelysning |
| Dimbar | Ja |

