Taklampa Norlys Sandvik
Rek. pris 1 317 kr
fr.958 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sandvik
958 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Takarm Sandvik Alu 796AL
Takarmatur i en modern design.Tillverkad i gjuten aluminium. Utbytbara LED-ljuskällor. Finns i fyra olika färger och är med klart glas.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| Färg | Aluminium, Grå, Hvit |
| Energieffektivitet | A+ |
| Bredd | 80 mm |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 140 mm |
| Stil | Moderne |
| Höjd | 80 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED |
| Material | Aluminium |
| Serie | Sandvik |
| Sockel | GU10 |
| Produkttyp | Fasadebelysning |
| Dimbar | Ja |

