Taklampa PR Home Bao Grå 40 cm med Flex Out
Rek. pris 1 099 kr
799 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa PR Home Bao Grå 40 cm med Flex Out är en utomhusskärm i konstrotting. Konstrotting är ett tåligt material som klarar väder och vind. Den flätade strukturen skapar ett vackert ljusspel. Skärmen levereras med svart takupphänge för utomhusbruk. Komplettera med en ljuskälla.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Taklampa PR Home Bao Grå 40 cm med Flex Out är en utomhusskärm i konstrotting. Konstrotting är ett tåligt material som klarar väder och vind. Den flätade strukturen skapar ett vackert ljusspel. Skärmen levereras med svart takupphänge för utomhusbruk. Komplettera med en ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 7040-2503 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Färg | Grå |
| Bredd | 400 mm |
| Kabelfärg | Svart |
| Djup | 400 mm |
| Utförande | Takskärm |
| Diameter | 400 mm |
| Höjd | 300 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Polyrattan |
| Serie | Bao |
| Produkttyp | Taklampa |
| Vikt | 1 kg |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330976115341 |

