Taklampa PR Home Cebu med Flex Out Utomhus Natur
Rek. pris 1 199 kr
fr.903 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Cebu med Flex Out Utomhus Natur
903 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa PR Home Cebu med Flex Out Utomhus Natur har en vacker skärm flätad i naturmaterial. Den passar lika bra utomhus, i växthus och uterum som inomhus. Lampan levereras med en svart Flex Out utomhuskabel (2,5 m). Tänk på att det är ett naturmaterial och att väder och vind kan komma att påverka utseendet.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Taklampa PR Home Cebu med Flex Out Utomhus Natur har en vacker skärm flätad i naturmaterial. Den passar lika bra utomhus, i växthus och uterum som inomhus. Lampan levereras med en svart Flex Out utomhuskabel (2,5 m). Tänk på att det är ett naturmaterial och att väder och vind kan komma att påverka utseendet.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Natur |
| Bredd | 370, 460, 570 mm |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 2,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Naturmaterial |
| Serie | Cebu |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Djup | 370, 460, 570 mm |
| Höjd | 240, 330, 440 mm |
