Taklampa PR Home Maja med Flex Out Utomhus
fr.1 174 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Maja med Flex Out Utomhus
1 174 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Taklampa PR Home Maja är en elegant pendellampa med en skärm i vackert tvinnnad rotting. Den passar lika bra utomhus under tak, i växthus och uterum som inomhus. Lampan levereras med en Flex Out utomhuskabel (2,5 m). Tänk på att rotting är ett naturmaterial och att väder och vind kan komma att påverka utseendet.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Taklampa PR Home Maja är en elegant pendellampa med en skärm i vackert tvinnnad rotting. Den passar lika bra utomhus under tak, i växthus och uterum som inomhus. Lampan levereras med en Flex Out utomhuskabel (2,5 m). Tänk på att rotting är ett naturmaterial och att väder och vind kan komma att påverka utseendet.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Effekt | 15 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Grön, Svart, Trä/natur, Vit |
| Bredd | 365, 455, 530 mm |
| Kabellängd | 2,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Rattan |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Serie | Maja |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Sensor | Nej |
| Kabelfärg | Svart, Vit |
| Djup | 365, 455, 530 mm |
| Höjd | 340, 490, 595 mm |
| Vikt | 1,1, 1,5, 0,75, 1,95 kg |
| Effekt | 15 kW |
