Taklampa PR Home Maja med Flex Out UtomhusSvart, Bredd: 530 mm
2 699 kr
2 159 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Bredd:
530 mm

Maja med Flex Out Utomhus
Svart, Bredd: 530 mm
2 159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Taklampa PR Home Maja är en elegant pendellampa med en skärm i vackert tvinnnad rotting. Den passar lika bra utomhus under tak, i växthus och uterum som inomhus. Lampan levereras med en Flex Out utomhuskabel (2,5 m). Tänk på att rotting är ett naturmaterial och att väder och vind kan komma att påverka utseendet.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Taklampa PR Home Maja är en elegant pendellampa med en skärm i vackert tvinnnad rotting. Den passar lika bra utomhus under tak, i växthus och uterum som inomhus. Lampan levereras med en Flex Out utomhuskabel (2,5 m). Tänk på att rotting är ett naturmaterial och att väder och vind kan komma att påverka utseendet.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 3453-2503 |
| Effekt | 15 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Bredd | 530 mm |
| Kabelfärg | Svart |
| Djup | 530 mm |
| Höjd | 595 mm |
| Vikt | 1,5 kg |
| Effekt/prestanda | 15 kW |
| Kabellängd | 2,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Rattan |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Serie | Maja |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330976110063 |

