Taklampa PR Home Round Outdoor
fr.429 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Round Outdoor
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Round är en taklampa från PR Home med en stomme i galvaniserat stål och skärm i vädertåligt tyg som klarar att hänga ute oavsett väder. Säljs utan takupphänge, finns som tillval.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Round är en taklampa från PR Home med en stomme i galvaniserat stål och skärm i vädertåligt tyg som klarar att hänga ute oavsett väder. Säljs utan takupphänge, finns som tillval.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Grå |
| Bredd | 300, 400 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Linne |
| Serie | Round |
| Produkttyp | Taklampa |
| Djup | 300, 400 mm |
| Höjd | 600, 700 mm |

