Takpendel Markslöjd Garden 24
Rek. pris 515 kr
fr.349 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Garden 24
349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Takpendel Markslöjd Garden 24 har en fast ljuskälla och är godkänd för utomhusbruk. Takpendeln har en 5 m svart gummikabel.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Takpendel Markslöjd Garden 24 har en fast ljuskälla och är godkänd för utomhusbruk. Takpendeln har en 5 m svart gummikabel.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Effekt/prestanda | 2,86 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Bredd | 100, 400 mm |
| Spänning | 24 V |
| Utförande | Taklampa |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Garden 24 |
| Sockel | Fixed LED |
| Produkttyp | Taklampa |
| Höjd | 150, 370 mm |
| Material | Plast, Plast/Plast |
| Vikt | 0,45, 1,76 kg |
