Adapter Norlys till Fundament H: 490 mm
Rek. pris 981 kr
893 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

till Fundament H: 490 mm
893 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Adapter betongfundament 118
En adapter som passar till färdiga betong fundament, 108/700 fundament. Insticksdjup är 490mm. Rekommederat betongfundament är E778666
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7748322 |
| Färg | Galvaniserad |
| Djup | 240 mm |
| Höjd | 490 mm |
| Typ | Adapter |
| Bredd | 240 mm |
| EAN-nr | 7042891180006 |

