



Bländskydd Hide-a-liteCap Scout G2 S
Rek. pris 498 kr
!
301 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Bländskydd av pulverlackerad plåt till strålkastare Scout G2. Skärmar av och ökar avbländningen. Monteras enkelt på armaturen med medföljande skruvar. Tillbehör för Scout G2 S och Scout G2 Sign 100 S.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
|---|---|
| Art.Nr. | 7768009 |
| Färg | Svart |
| Material | Stål |
| Serie | Scout G2 |
| Typ | Tillbehör Strålkastare |
| Höjd | 105 mm |
| Längd | 165 mm |
| Vikt | 0,465 kg |
| Bredd | 145 mm |
| EAN-nr | 7392971146188 |
