Dimmer Markslöjd Garden 24
Rek. pris 449 kr
229 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Garden 24
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dimmer till systemet Garden 24 från Markslöjd. Med denna dimmer kan du själv styra vilken ljusstyrka du vill ha. Är enkel att koppla in.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Dimmer till systemet Garden 24 från Markslöjd. Med denna dimmer kan du själv styra vilken ljusstyrka du vill ha. Är enkel att koppla in.
Recensioner
Sten FVerifierad köpare
för 4 år sedanbra produkt,fungerar som det var tänkt
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 106937 |
| Färg | Svart |
| Serie | Garden 24 |
| Typ | Trädgårdsspot |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 6 cm |
| Höjd | 3,2 cm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Bredd | 9,1 cm |
| EAN-nr | 7330024568617 |
