Dimtrafo Hide-a-lite SLD FDIM 24V LED
Rek. pris 4 727 kr
1 201 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

SLD FDIM 24V LED
1 201 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Fasdimringsbar likspänningstransformator för 24V LED. Kan ljusregleras med vanliga standard vrid-/tryck dimrar för fram- och bakkantsstyrning. Försedd med kortslutningsskydd, överbelastningsskydd och överhettningsskydd med automatisk återstart.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Fasdimringsbar likspänningstransformator för 24V LED. Kan ljusregleras med vanliga standard vrid-/tryck dimrar för fram- och bakkantsstyrning. Försedd med kortslutningsskydd, överbelastningsskydd och överhettningsskydd med automatisk återstart.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7980999 |
| Effekt | 75 W |
| Färg | Flerfärgad |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Drivdon |
| Håltagningsmått | 70 mm |
| Anslutning | Skruvplint |
| Bredd | 185 mm |
| Höjd | 31 mm |
| Djup | 60 mm |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971129396 |

