Förgrening Star Trading System 24 E-koppling
89 kr
30 dagars prisgaranti

System 24 E-koppling
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
E-koppling med tre konnektorer. Extra enhet.
System 24 är ett komplett system för trädgårds-, party- och julbelysning. Stamkablen i systemet ger större flexibilitet och fler kopplingsmöjligheter.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 490-20 |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Förgrening |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Bredd | 110 mm |
| Serie | System 24 |
| Höjd | 25 mm |
| Vikt | 0,12 kg |
| EAN-nr | 7391482490209 |

