




Förgreningsbox Star TradingPlugge 418-97
Rek. pris 529 kr
!
339 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Förgreningsbox på spett med 4 pluggar. Perfekt för uteplatsen eller trädgården. Total kopplingskapacitet är max 3680 W.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 418-97 |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Plugge |
| Produkttyp | Förgrening |
| Höjd | 34 mm |
| Vikt | 1,07 kg |
| Bredd | 90 mm |
| EAN-nr | 7391482042095 |

