Förlängningskabel Heissner Smart Light 2-polig För LED Vit Belysning
fr.229 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Smart Light 2-polig För LED Vit Belysning
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HeissnerBeskrivning
Vattentät förlängningskabel, 2-polig för LED vit belysning. Ingår i Heissner Smart Light serien.
Egenskaper
| Varumärke | Heissner |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP68 |
| Serie | Smart Light |
| Produkttyp | Förlängsningssladd |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabellängd | 5, 10 m |
| Höjd | 150, 160 mm |
| Vikt | 0,42, 0,78 kg |
| Bredd | 70, 85 mm |
| Längd | 5000, 10000 mm |

