Förlängningskabel Hide-a-lite Garden
fr.83 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Garden
83 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Förlängningskabel Hide-a-lite Garden är en förlängningskabel till Hide-a-lites Garden-armaturer.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Tillbehör |
| Material | Aluminium |
| Anslutning | Skruvkoppling |
| Serie | Garden |
| Vikt | 0,143, 0,0384 kg |
| Kabellängd | 1, 5 m |
| Bredd | 1000, 5000 mm |


