Förlängningskabel Hide-a-lite Garden5
Rek. pris 322 kr
138 kr
118 krSpara 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Vikt:
0,143 kg

Garden
5
118 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Förlängningskabel Hide-a-lite Garden är en förlängningskabel till Hide-a-lites Garden-armaturer.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7764764 |
| Färg | Svart |
| Vikt | 0,143 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 5000 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Tillbehör |
| Material | Aluminium |
| Anslutning | Skruvkoppling |
| Serie | Garden |
| EAN-nr | 7392971135526 |


